Dawid Tyszkowski nowy singiel i szczegóły debiutanckiej epki!

Dawid Tyszkowski nowy singiel

Dawid Tyszkowski / zdj. FONOBO Label

Chwilę po premierze doskonale przyjętego singla „Koszulka, Dawid Tyszkowski dzieli się kolejną nowością! Jego najnowszy numer nosi tytuł „Tlen” i od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube artysty. Obie piosenki promują płytę „Nadal nie śpię” – debiutancką EPkę Dawida, która ukaże się już 10 czerwca nakładem FONOBO Label.

Dawid Tyszkowski dzieli się kolejną doskonałą kompozycją! Numer zatytułowany jest „Tlen” i łączy głęboki i charakterystyczny wokalu ze świeżym brzmieniem. Artysta komentuje numer słowami: Pisząc “Tlen” totalnie nie wiedziałem, dokąd zmierzam. Okazało się, że jest to historia o miłości. Z początku wściekłej i tęskniącej, a na koniec bezwarunkowej i wybaczającej. Wiedziałem też, że odpowiednia produkcja utworu będzie odgrywała tu najważniejszą rolę, ponieważ to właśnie ona miała nadać mu charakter. Łącząc produkcyjne pomysły, udało nam się osiągnąć wyznaczony cel i stworzyć coś pięknego.

Autorem tekstu oraz kompozycji “Tlenu” jest Dawid Tyszkowski, a nad produkcją utworu czuwał Patrick The Pan. Numeru może już teraz słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Utworowi towarzyszy klimatyczne wideo, którego twórcą jest Michał Mazurek. Teledysk już teraz można oglądać na kanale artysty na YouTube.

Dawid Tyszkowski

Dawid Tyszkowski / zdj. FONOBO Label
Dawid Tyszkowski / zdj. FONOBO Label

Tlen” to kolejna zapowiedź debiutanckiej EPki Dawida Tyszkowskiego, która ukaże się już 10 czerwca 2022 roku. Minialbum zatytułowany będzie “Nadal nie śpię” i wydany zostanie nakładem FONOBO Label. Materiał, który będzie można usłyszeć, na płycie jest idealnym miksem głębokiego i charakterystycznego wokalu ze świeżym brzmieniem. Znajdziemy tam pięć pełnych emocji tekstów, które w połączeniu z zachwycającą melodią, dają oryginalne muzyczne kompozycje. Doskonały materiał, nad którego produkcją czuwał Patrick The Pan.

TRACKLISTA

  1. Pomóż mi
  2. Koszulka
  3. Zepchnij mnie
  4. Tlen
  5. Odlot

FONOBO Label

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.