Daymond debiutuje w ramach FONOBO Pitcher

Daymond zadebiutował w ramach akcji FONOBO Pitcher dedykowanej początkującym twórcom. 31 marca ukazał się jego pierwszy singiel zatytułowany „save my mind”, który został stworzony wraz z Jannem i Jeremiaszem Hendzlem.

FONOBO to niezależna wytwórnia muzyczna założona w 2010 roku i wspierająca głównie młodych, oryginalnych twórców. Ich klientami są m.in. Ralph Kamiński, Jann, Maria Tyszkiewicz czy SONAR. FONOBO Pitcher to projekt wytwórni, w którym pomaga wydać i wypromować własny singiel młodego twórcy. Najnowszym laureatem został właśnie Daymond!

Damian Brodnicki chowający się pod pseudonimem Daymond to młody wokalista, kompozytor i autor tekstów zamieszkały w Gdańsku, ale urodzony w Kwidzynie.

Daymond już jako dziecko pisał i komponował własne piosenki, a w kolejnych latach poszerzał swoją wiedzę dotyczącą produkcji, pisania tekstów i śpiewu. Jako 16-latek odkrył, że tworzenie muzyki daje mu zbyt dużą satysfakcję, by nie zająć się nią na poważnie.

31 marca 2023 roku zadebiutował w ramach akcji FONOBO Pitcher, wydając singiel „save my mind”, który miał okazję stworzyć wraz z Jannem i Jeremiaszem Hendzlem. Wokalista szuka w muzyce mroku i tajemnicy, które wyjątkowo go pociągają. Nie lubi się ograniczać, za to uwielbia eksperymentować, dlatego nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny.

Na co dzień studiuje zarządzanie i rozwija się w innych dziedzinach artystycznych, takich jak fotografia, malarstwo i taniec.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.