Dominika Barabas z nowym singlem! – O.O.

 

„O.O.”  to trzeci singiel promujący płytę studyjną Dominiki Barabas – „Rustykalny Cyrk”, której premiera miała miejsce 20 maja 2016 r. Album zebrał świetne recenzje, dzięki czemu artystki można było posłuchać  na tak prestiżowych imprezach jak Męskie Granie, Festiwal Piosenki w Opolu (SuperPremiery 2016), Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit Festival, Opole Songwriters Festival, czy Festival TransVocale.

Nasza recenzja znajduje się tutaj: https://wybieramkulture.pl/recenzja-dominika-barabas-rustykalny-cyrk/

Nowy kawałek Dominiki „O.O.” to niespodziewana i efektowna propozycja w klimacie dance-pop. Po balladowych początkach, piosenkarka postanowiła napisać utwór w elektronicznych brzmieniach, z hipnotyzującą linią melodyczną. Piosenka jest wciągająca, rytmiczna i znakomicie sprawdzi się klubowej przestrzeni. Obrazek do singla także nie należy do szablonowych, odgrzewanych pomysłów – jest  awangardowy, śmiały, przyciągający wzrok i nowoczesny.

Teledysk będzie miał premierę już 7 grudnia, zapraszamy na wybieramkulture.pl aby zapoznać się z tym niesamowitym teledyskiem.

 

Dominika Barabas – polska piosenkarka, kompozytorka, aranżerka i autorka tekstów piosenek. W swoim dorobku ma trzy autorskie albumy – Cień (2009), Zbiór Porannych Bzdur (2013) oraz Rustykalny Cyrk (2016).

Piosenkarka jest laureatką głównych nagród największych festiwali piosenki w Polsce (I miejsce 44 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, I miejsce w XV edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, Grand Prix im. Jonasza Kofty 26. Międzynarodowego Festiwalu OPPA, I nagroda Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego).

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.