Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

„Dreamer” Michała Szpaka na winylu!

Fani Michała Szpaka czekali na to od dawna! Od dziś album „Dreamer” dostępny jest na czarnym krążku! To pierwszy album Michała, który ukazuje się w wersji winylowej!!!

 KUP TUTAJ

„Dreamer” to drugi album Michała Szpaka a zarazem pierwszy, który ukazuje się na czarnym krążku! Fani znajdą na nim wszystkie utwory, które znalazły się na CD w tym m.in. single „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season”, „Rainbow” i tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)” (POSŁUCHAJ TUTAJ).  Wersja na CD ukazała się 7 września i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” trzy soldouty z rzędu –  Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe utwory z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!

 

 

Obserwuj Michała Szpaka na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: