Dreampopowe dźwięki, emocje i magia – sskjegg z nowym singlem „Kołysz”

sskjegg czyt. szeg to dźwięki, emocje i magia. Duet ubiera historie w słowa i melodię. Ich muzyka to spora dawka elektroniki z delikatnym wokalem, a wszystko to okraszone dosadnym tekstem, który wwierca się w głowy słuchaczy. W czerwcu 2020 roku światło dzienne ujrzała płyta ,,(m)ała”. W lipcu zaś singiel sskjegg „Toń” ukazał się pod szyldem projektu My Name Is New wytwórni KAYAX. Kilka dni temu premierę miał ich najnowszy utwór – „Kołysz”.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:
https://ffm.to/sskjeggkolysz

„Kołysz” to piosenka o obawie przed złamanym sercem. O panice i naiwności, które towarzyszą kobiecie w beznadziejnej, głuchej relacji. O zagubieniu, które popycha nas do otulania się chłodem i które nie pozwala nam się uwolnić. O miłości, która zapuszcza w nas trujące korzenie. Jest to zupełnie nowy nurt muzyczny na drodze muzycznej sskjegg. Utwór ,,Kołysz” to mieszanka dreampopu, electropopu i ambientu z domieszką glitchy.

***

Sabina Broda – cząstka sskjegg odpowiedzialna za warstwę liryczną oraz wokalną. Opowiada historie i sama siebie nazywa brzydkopisarzem. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, autorka tekstów, producentka.

Korneliusz Flisiak – cząstka sskjegg odpowiedzialna za warstwę muzyczną od pierwszego dźwięku, aż po live sety. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, klawiszowiec i producent.

Obserwuj sskjegg:
Facebook Instagram YouTube Spotify TikTok

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.