Duet KozyrskaxSieczak dzielą się ostatnim singlem zapowiadający ich debiutancki album

 

Dziś o godzinie 18 w serwisie YouTube miała miejsce premiera singla „Powroty”, który zapowiada debiutancki album duetu KozyrskaxSieczak. Płyta „Nowe Niebo” ukaże się już 25 czerwca tego roku!

Zespół o singlu: „Powroty” są ostatnim singlem zapowiadającym nasz debiutancki album „Nowe Niebo”.  Przy jego tworzeniu sięgnęliśmy po lekko psychodeliczne, gitarowe brzmienia oraz spokojne i melancholijne harmonie wokalne. Utwór spowija hipisowski nastrój, który nadaje mu błogą, beztroską atmosferę. Piosenka opowiada o nieustannym wracaniu do początku, poszukiwaniu prawdziwego „ja” i życiu w zgodzie z samym sobą. Do singla powstał zjawiskowy obraz w reżyserii Mateusza Białęckiego. Ten klip to efekt niezliczonych skoków do wody, długich planów zdjęciowych oraz wytężonej pracy wspaniałej ekipy ludzi. Przepiękne lokacje oraz nieprzewidywalne warunki na planie nadały teledyskowi onirycznego charakteru.

Prócz świeżego singla, zachęcamy również do sprawdzenia poprzednich utworów, które ukażą się na pierwszej płycie muzycznego małżeństwa

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.