Nowość od zespołu ECHA!

#ECHAZABRZMIĄ W  PIĘKNYM STYLU! -GORĄCA NOWOŚĆ NA LATO!

Piosenka „Wszystkie gwiazdy” jest jak muzyka Echów – eklektyczna, liryczna, pełna szerokich inspiracji, od rocka po elektronikę. Już w najbliższą środę 16 czerwca „Wszystkich gwiazd” będzie można posłuchać w serwisach streamingowych, a w południe na kanale YouTube SP Records pojawi się teledysk do piosenki. Formacja ta ma na koncie album długogrający zatytułowany po prostu „Echa” – o fascynującym alternatywnym brzmieniu i lirycznymi tekstami.

„Wszystkie gwiazdy” zapowiadają natomiast album, który ukaże się jesienią 2021 roku nakładem wytwórni SP Records.


Twórcy zespołu Echa – Krzysiek Garbaciak i Arek Tyda pierwszy raz spotkali się w 2010 roku – w zespole Bezsensu. Muzycy występowali na Open’er Festival, Slot Art Festival, Jarocin Festival, Hejfest, Warsaw Orlen Maraton, grali również liczne koncerty klubowe. Gościli także na trasach takich wykonawców jak Kult, Happysad, Myslovitz, Perfect, Strachy na Lachy oraz Mela Koteluk.
Poprzedni album kapeli, zatytułowany po prostu „Echa” ukazał się w 2019 i zawierał takie piosenki jak „Polska na supeł” i „Czy masz dla mnie czas?”. Wydawnictwo to oferuje dojrzałe brzmienie indie z wpływami elektroniki i popu, co sprawia, że to jedna z ciekawszych propozycji polskiej alternatywy. Album został ciepło przyjęty przez między innym słuchaczy radiowej Trójki i Eski Rock.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.