Duet MARI debiutuje w akcji FONOBO Pitcher

Do akcji FONOBO Pitcher dołączył duet bliźniaczek MARI, który właśnie wydał
swój debiutancki singiel pt. „Falling”. Kawałka można posłuchać na oficjalnym
kanale VEVO grupy oraz we wszystkich serwisach cyfrowych. 

MARI to duet bliźniaczek Martyny i Natalii. Obie dziewczyny muzyką interesują się od zawsze. Chodziły do ogniska muzycznego i grały na szkolnych przedstawieniach. Gdy skończyły osiemnaście lat, zadecydowały o robieniu czegoś więcej niż granie coverów. Postanowiły pokazać swoją twórczość światu i tak powstał utwór „Falling”. Siostry swoją muzyką chcą pokazać, że każdy może spełniać marzenia i robić to, co kocha. Trzymają się też najnowszych trendów. Inspirację czerpią z zagranicznej muzyki współczesnej. 

„Falling” to piosenka o prostym przekazie, wpadającej w ucho melodii i wakacyjnym
klimacie. Idealna do słuchania podczas letniej podróży, ale także w domu, aby wprowadzić
miłą atmosferę. Utwór opowiada o uczuciu, które jest tak mocne, że mimo wszelkich starań,
i tak wraca. Dziewczyny w swojej piosence połączyły subtelność tekstu z nowoczesnym rytmem. 

Utworu można posłuchać na oficjalnym kanale VEVO duetu MARI, we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na playlistach Pitcher. 

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją
twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.


Leave A Reply

Your email address will not be published.