Ellie Goulding szczerze o nowej płycie, mężu i przerwie od muzyki!

Ellie Goulding w szczerej rozmowie z Gabi Drzewiecką dla Dzień Dobry Wakacje opowiedziała o nowej płycie, mężu i przerwie od muzyki: „W byciu artystą nie o sławę powinno chodzić”.


Ellie Goulding jest jedną z czołowych brytyjskich wokalistek, która dekadę temu swoim hitem „Lights” podbiła listy przebojów na całym świecie. Teraz, po pięcioletniej przerwie, wydała swój czwarty album „Brightest Blue”. Płyta ta została podzielona na dwie części, które opowiadają o smutku i słabości oraz o sile i kobiecej niezależności.

Pierwsza część albumu bardzo dokładnie opowiada o wszystkim, co do tej pory przeszłam jako kobieta, a zawsze byłam bardzo samoświadoma i skupiona na tym, by być ze sobą szczerą. Miałam przez pięć lat czas, by uważnie przyglądać się sobie i by wyciągać wnioski z życiowych doświadczeń – wyjaśniła Ellie Goulding w rozmowie z Gabi Drzewiecką – potraktowałam tę płytę jak pamiętnik dziewczyny, zapis dojrzewania.

Wywiad z Ellie dla DDTVN dostępny tutaj:

https://dziendobry.tvn.pl/a/ellie-goulding-szczerze-o-nowej-plycie-mezu-i-przerwie-od-muzyki-w-byciu-artysta-nie-o-slawe-powinno-chodzic

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.