Edison Festival – Taste The Music: Warsztaty

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Edison Festival – Taste The Music! Po sukcesie pierwszej edycji wracamy z kolejną odsłoną festiwalu!

Jednak oprócz koncertów, o których możecie przeczytać tutaj, na uczestników festiwalu czekają także warsztaty:

Edison Festival – Sprzątanie Świata
W ciągu dwóch dni Edison Festival – Taste The Music, zapraszamy do wzięcia udziału w zorganizowanej wycieczce, której celem będzie zbiórka śmieci. Jako organizatorzy chcemy zadbać o przyrodę wokół Jeziora Kierskiego. Zachęcamy do przebycia z nami trasy i zbierania odpadów, które zauważymy.

Edison Festival – Poranki z Domem Kultury Jogi
Świetnie wyszkoleni instruktorzy przygotują ćwiczenia, które zadowolą zarówno stałych pasjonatów jogi, jak i początkujących śmiałków. Nic nie daje takiej energii na cały dzień, jak jego aktywne rozpoczęcie. Nie może Was zabraknąć wśród nas!

Edison Festival – Warsztaty plecenia wianków z ro_ślinką
Wraz z Plant shopem ro_ślinka wsadzimy Wam kwiaty na głowę! Zrobimy to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wszystko jednak odbędzie się pod Waszą kontrolą. To Wy stworzycie najbardziej odpowiednią dla siebie kompozycję. Pomoże Wam w tym wykwalifikowany zespół ro_ślinki, który swoją miłością do liści i ziół potrafi zarazić każdego!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.