„Hey You” nowy teledysk Marty Zalewskiej promujący jej debiutancki album

Wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Liderka swojego 5-osobowego zespołu, w którym śpiewa i gra na gitarze. W październiku 2018 roku Marta zwyciężyła w konkursie Czwórki Polskiego Radia „Wydaj płytę z Będzie Głośno” – nagrodą było wydanie autorskiego albumu. Dzięki wygranej debiutancki album Marty Zalewskiej ukazał się 7 grudnia 2018 nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

W marcu 2019 Marta znalazła się w gronie zwycięzców konkursu Męskie Granie Young – dzięki wygranej wystąpi na 10-tej, jubileuszowej trasie Męskie Granie 2019.

Marta od dziecka fascynuje się latami 60-tymi XX wieku i ruchem hipisowskim. Takie korzenie wraz z talentem, którym można by obdzielić kilku muzyków i mnóstwem doświadczeń, dały efekt w postaci albumu naładowanego energią. To rzadki przykład debiutu, który został nagrany przez delikatną artystkę w pełni świadomą swojej siły.

Hey You to kolejny singiel z debiutanckiej płyty Marty Zalewskiej. To piosenka pełna wakacyjnej, pozytywnej energii, z którą Marta właśnie rusza w letnią trasę koncertową po festiwalach w Polsce i za granicą. Klip powstał przy współpracy z młodymi, nagradzanymi twórcami Bartoszem Brzezińskim i Tomkiem Ślesickim.

We wrześniu Marta z zespołem wystąpi na jednym z największych skandynawskich festiwali – Live at Heart 2019 w Szwecji.

Leave A Reply

Your email address will not be published.