ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2020 – pierwsi artyści ogłoszeni!

24.07.2020, godz. 17:00
Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

Zobacz na Facebooku

Bilety w cenach: 
I pula – HUNTER TIX – dostępne od 4.03.2020 (12:00) do 9.03.2020 (11:59) lub do wyczerpania puli biletów Karnet dwudniowy: 99 zł
II pula – EARLY BIRD TICKETS – dostępne od 9.03.2020 (12:00) do 16.04.2020 (11:59) lub do wyczerpania puli biletów Karnet dwudniowy: 119 zł Bilet jednodniowy: 79 zł
III pula – REGULAR TICKETS – dostępne od 16.04.2020 (12:00) do 29.06.2020 (11:59) lub do wyczerpania puli biletów Karnet dwudniowy: 149 zł Bilet jednodniowy: 99 zł
IV pula – FINAL CALL – dostępne od 29.06.2020 (12:00) do 25.07.2020 lub do wyczerpania puli biletów Karnet dwudniowy: 169 zł Bilet jednodniowy: 119 zł

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. REGULAR TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.tobilet.pl oraz w sklepach sieci Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się 4.03.2020 o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.


Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2020! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie! Pierwsi ogłoszeni artyści to Artur RojekRalph Kaminski i sanah.

24 i 25 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej.

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.


Artur Rojek
Lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz, jednego z najbardziej popularnych zespołów w Polsce, z którym dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. W 2014 roku ukazała się jego solowa płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Pochodzą z niej single „Beksa”, „Syreny” i „Czas Który Pozostał”. Wydawnictwo pokryło się dwukrotną platyną, a płyta otrzymała Fryderyka w kategorii album roku. W marcu ukazała się druga płyta Artura Rojka – „Kundel”, którą promują single „Sportowe życie” oraz „Bez końca”.
Posłuchaj

Ralph Kaminski
Wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Po powszechnie uznanym debiucie „m o r z e” czas na jego następcę… Płyta „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019 roku i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych.
Posłuchaj

sanah
Jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Zauważona została wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych, wzbogaconych elektroniką dynamicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. Premiera jej debiutanckiej płyty planowana jest na marzec 2020. Sanah została również nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w 3 kategoriach – Fonograficzny Debiut Roku, Album Roku Pop Alternatywny za ‘ja na imię niewidzialna mam’ i Najlepsze Nowe Wykonanie za ‘projekt nieznajomy nie kłamie’.
Posłuchaj


Więcej informacji na www.edisonfestival.pl i na Facebooku.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.