Filipek z nowym numerem „Sinusoida”

Filipek zdj. Spontan Productions

Podopieczny QueQuality –Filipek, prezentuje trzeci singiel zapowiadający album „Gra na emocjach 2”. Tym razem w utworze gościnnie pojawia się wokalistka NEL.

Numer ma mocno refleksyjny nastrój, dodatkowo wzmocniony scenerią, w której zrealizowano teledysk. „Sinusoida” to szczere wyznania rapera związane z ostatnimi latami jego działalności. Filipkowi w utworze towarzyszy NEL, a bit do kawałka wyprodukował Druid.

Malowniczy teledysk zrealizowano w Norwegii, a video zmontowała ekipa jaciekrece.mov. „Sinusoida” dostępna jest na oficjalnym kanale QueQuality:

Filipek – „Sinusoida”

Pierwszym singlem zapowiadającym album „Gra na emocjach 2” jest wspólny kawałek Filipka i Ruskiefajki „Nie chcę wiedzieć”. Numer ma już ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube i znalazł się na pierwszym miejscu listy Rap 20 radia Eska. Kolejny utwór to „Bierz co chcesz” z gościnnym udziałem Dawida Artysty.

Ruszył już preorderalbumu „Gra na emocjach 2”, który wzbogacony jest o płytę Filipka nagraną razem z wokalistką Dianą Ciecierską. Dwupłytowe wydanie będzie do nabycia wyłącznie w przedsprzedaży: https://queshop.pl/gra-na-emocjach-2

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.