The Cassino ogłosili jesienną trasę!

The Cassino

The Cassino – indie rockowe trio, które porywa tłumy! Zespół na scenie obecny jest już od kilku lat, jednak ich debiutancka płyta – „Części”, ukazała się dopiero w zeszłym roku. Grupa wiosną zakończyła własną trasę koncertową, wyprzedając z sukcesem kluby w największych polskich miastach. Nowy materiał zaprezentowali również występując u boku zespołu happysad. Młodzi artyści docenieni zostali też w konkursie PL Music Video Awards, w ramach którego otrzymali nominację w kategorii najlepszy teledysk rockowy. Zespół ma na koncie trzy EPki, które zapewniły im miejsce na trasie Męskiego Grania 2019 r.


Glass and Styrofoam” to trzecia EP-ka charyzmatycznego zespołu The Cassino. Rock miesza się tu z bluesem, funkiem i psychodelią, w piosenkach słychać też wyraźne inspiracje zespołami zaliczanymi do nurtu indie. Jednocześnie minialbum utrzymany jest w charakterystycznym dla grupy charakterze i znajdziemy na nim szczerość oraz kipiące od emocji teksty.

 

Długo wyczekiwane debiutanckie wydawnictwo grupy The Cassino! Album “Części” to doskonała mieszanka bluesa i funku zainspirowana wyspiarskim indie rockiem. Świeże brzmienia dopełniają pełne emocji teksty, przez które przemawia prawda i szczerość. Płyta „Części” to 12 utworów, które są efektem długiej drogi, którą Hubert, Michał i Piotr przeszli zarówno jako zespół, jak i jednostki.


Zespół wyrusza w jesienną trasę:

Z kim się widzimy?

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.