Koncert Romana Wróblewskiego w Warszawie 28 sierpnia!

Roman Wróblewski

W ramach europejskiej trasy Romana Wróblewskiego w malowniczej scenerii Domu Braci Jabłkowskich odbędzie się koncert, podczas którego artyście będzie towarzyszyła wspaniała wiolonczelistka Weronika Kulpa. Duet zaprezentuje utwory z debiutanckiej płyty artysty.

Roman Wróblewski — polski pianista, kompozytor i producent muzyczny. Od wielu lat zaangażowany w projekty muzyczne o różnorodnej stylistyce. Muzyk zagrał ponad 60 koncertów w całej Polsce oraz Azji, Szwecji, Danii, Francji i Portugalii. Stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu „Rozkołys”, który miał swoją premierę na 37. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Warszawie oraz wygrał konkurs filmów dokumentalnych w ramach Festiwalu Filmowego w Sopocie w 2022 roku. Pod koniec 2021 roku teledysk do utworu „Big Hug” został nominowany w PL Music Video Awards 2021 w kategorii „Extra”.

Weronika Kulpa — Wiolonczelistka współczesna i barokowa, kameralistka, muzyk sesyjny, pedagog LAS Academy w Sopocie, wykładowca AMUZ w Gdańsku. Współpracuje z Sopockim Teatrem Muzycznym Baabus Musicalis, zespołem wokalnym Simultaneo i Cappellą Gedanensis. Związana z zespołami m.in. takimi jak: Alfah Femmes, O’Bows Quartet, Ensemble Inegalite, Kwartetem Bonsai, Kwartetem Gdańskim.

Koncert odbędzie się 28 sierpnia, o godzinie 19:00 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Data: 28 sierpnia 2022

Godzina: 19:00

Miejsce: Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25

Bilety dostępne na stronie:

https://abilet.pl/wydarzenie/roman-wroblewski-2022-tour-8790

Ceny biletów:

1 pula – 100,00 złotych

2 pula – 120,00 złotych

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.