Film „ABBA: The Movie – Fan Event” w kinach na całym świecie. Wyjątkowe seanse z najsłynniejszym zespołem disco już wkrótce!

Zremasterowany film z 1977 roku „ABBA: The Movie – Fan Event” trafi do kin na całym świecie. Pokazy odbędą się tylko 17 i 19 września oraz 5 października.

ABBA, której nazwa składa się z pierwszych liter imion członków zespołu – Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson i Anni-Frid „Frida” Lyngstad – była jedną z największych grup lat 70. Szwedzki zespół wkroczył na światową scenę dzięki piosence „Waterloo”. Ambitni songwriterzy i producenci Björn i Benny, ich manager Stig Anderson pomagający przy tekstach oraz utalentowane Agnetha i Frida stworzyli siłę, z którą trzeba było się liczyć. Do największych przebojów zespołu należą „SOS”, „Mamma Mia”, „Fernando”, „Dancing Queen”, „Take A Chance On Me”, „Chiquitita”, „The Winner Takes It All” i „Super Trouper”.

„ABBA: The Movie – Fan Event” przeniesie widzów do ery disco, kiedy to szwedzkie ikony zawładnęły listami przebojów i sercami milionów. Wyreżyserowany przez uznanego szwedzkiego reżysera Lasse Hallströma film oddaje elektryzującą energię udanego tournée po Australii.

To nie wszystko – w fabułę wpleciono porywający wątek poboczny w stylu mockumentu. Zdeterminowany dziennikarz staje twarzą w twarz z ochroniarzem zespołu, który nie cofnie się przed niczym, aby uniemożliwić przeprowadzenie wywiadu, na którym tak mu zależy. Przygotujcie się na kinowe przeżycie, które łączy w sobie kulisy trasy, niezapomniane występy na żywo i wgląd w życie muzyków u szczytu sławy.
Film wzbogacono o dodatkowe materiały, takie jak koncert w Londynie czy ekskluzywny materiał z muzeum w Sztokholmie. Fani będą mogli również obejrzeć lyric videos największych hitów zespołu.
Mia Segolsson (Polar Music International) o wydarzeniu:
Jestem podekscytowana, że w końcu możemy zaprezentować kultowy film „ABBA: The Movie” na całym świecie, prawie 50 lat po jego premierze. Nie ma lepszego miejsca na to doświadczenie niż wielki ekran.
Muzyczne seanse to także okazja do wspólnego śpiewu i tańca, gorąco polecamy!
______________________

Bilety można kupić przez stronę: https://www.abbathemovie.com/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.