Flirtini z najnowszym remiksem utworu Pezeta

W ramach kolejnego projektu Ballantine’s True Music, duet DJ-ów Flirtini stworzył remiks, który nadał kawałkowi rapera zupełnie nowe brzmienie.

Projekt Flirtini tworzy dwójka producentów i DJ-ów, cieszących się rosnącą popularnością. Flirtini to obecnie nie tylko jeden z czołowych warszawskich kolektywów didżejskich, ale również społeczność, skupiająca wokół siebie topowych artystów nowej fali popu, elektroniki i hip-hopu. Dawid Podsiadło, Julia Wieniawa, Ten Typ Mes, Piotr Zioła – to tylko nieliczni artyści, z którymi ta dwójka nawiązała współpracę, tworząc kolejne porywające składanki.

Teraz przyszedł czas na kolejny hit. W ramach najnowszego projektu Ballantine’s True Music, duet Flirtini stworzył remiks utworu Pezeta pod tytułem „Droga”. Singiel jednego z najpopularniejszych muzyków polskiego hip-hopu promuje nowy serial kryminalny „Angel’s Share – Kropla Prawdy” marki Ballantine’s.

Nie jest to pierwsza współpraca Flirtini z Ballantine’s – w ostatnim roku duet muzyczny wziął udział w projekcie True Music, angażując się w kampanię „Artyści kontra krytyka”. Projekt opierał się na konfrontacji negatywnych opinii krytyków z artystami, których bezpośrednio one dotyczą i miał na celu ukazanie jak ciężka praca muzyków oraz ich wiara we własne umiejętności pomaga im osiągać sukces, bez względu na krytykę innych.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.