Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Flirtini z najnowszym remiksem utworu Pezeta

W ramach kolejnego projektu Ballantine’s True Music, duet DJ-ów Flirtini stworzył remiks, który nadał kawałkowi rapera zupełnie nowe brzmienie.

Projekt Flirtini tworzy dwójka producentów i DJ-ów, cieszących się rosnącą popularnością. Flirtini to obecnie nie tylko jeden z czołowych warszawskich kolektywów didżejskich, ale również społeczność, skupiająca wokół siebie topowych artystów nowej fali popu, elektroniki i hip-hopu. Dawid Podsiadło, Julia Wieniawa, Ten Typ Mes, Piotr Zioła – to tylko nieliczni artyści, z którymi ta dwójka nawiązała współpracę, tworząc kolejne porywające składanki.

Teraz przyszedł czas na kolejny hit. W ramach najnowszego projektu Ballantine’s True Music, duet Flirtini stworzył remiks utworu Pezeta pod tytułem „Droga”. Singiel jednego z najpopularniejszych muzyków polskiego hip-hopu promuje nowy serial kryminalny „Angel’s Share – Kropla Prawdy” marki Ballantine’s.

Nie jest to pierwsza współpraca Flirtini z Ballantine’s – w ostatnim roku duet muzyczny wziął udział w projekcie True Music, angażując się w kampanię „Artyści kontra krytyka”. Projekt opierał się na konfrontacji negatywnych opinii krytyków z artystami, których bezpośrednio one dotyczą i miał na celu ukazanie jak ciężka praca muzyków oraz ich wiara we własne umiejętności pomaga im osiągać sukces, bez względu na krytykę innych.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: