FRONTWOMEN, CZYLI DZIEWCZYNY NA PRZÓD! SHOWCASE FONOBO W WARSZAWIE

FRONTWOMEN, CZYLI DZIEWCZYNY NA PRZÓD! SHOWCASE FONOBO W WARSZAWIE

pastedGraphic.png

FONOBO Label, fource, Cud nad Wisłą i Heineken zapraszają na FONOBO Showcase!

Zapowiada się niezapomniany nadwiślański wieczór ze świetną muzyką. Już 17 sierpnia w Cudzie nad Wisłą odbędzie się FONOBO Showcase powered by Heineken, podczas którego na scenie zaprezentują się frontWOMEN FONOBO Label, czyli artystki, których twórczość warto śledzić.

Showcase będzie złożony z aż trzech koncertów, a Wy usłyszycie podczas nich niezłą mieszankę stylów: od delikatnych ballad aż po elektroniczne brzmienia. Oto artystki, które zobaczycie na scenie:

 
MAGDA KLUZ

Debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od udziału w projekcie FONOBO Pitcher. W ramach akcji wydała singiel „Rzeka”, którym podbiła serca tysięcy słuchaczy. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wydała pierwszą EP-kę „Akweny”, będącą połączeniem szczerych i osobistych tekstów z gitarowym brzmieniem. Aktualnie promuje swój debiutancki album “Głębiny”, który ukazał się pod koniec listopada 2022 roku. 

POLA CHOBOT & ADAM BARAN

Jeden z najciekawszych głosów polskiej alternatywy. Pola jest wokalistką, pianistką, autorką słów i muzyki. Ich muzyce towarzyszy aura nieoczywistości i niepokoju; to gra znaczeń, zabawa konwencją i ciągłe poszukiwanie nowych środków wyrazów. Duet debiutował w 2019 roku świetnie przyjętym albumem pt. „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?”, który ukazał się nakładem FONOBO Label. W 2021 roku wypuścili EP-kę, która jest poetyckim komunikatem zmiany oraz opowieścią o początku i końcu, o odradzaniu się i stwarzaniu na nowo. Obecnie Pola i Adam przygotowują się do wydania kolejnej płyty promowanej przez single “Ciało” i “Podobno”. Koncerty duetu to improwizacyjna, wybuchowa dawka energii pełna skrajnych emocji.

KIWI

Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EP-kę „Nocą”. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu Spotify RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski. Jej debiutancki album “Pętla” zebrał wyłącznie pozytywne recenzje. Trasa koncertowa artystki w największych polskich miastach wyprzedała się w zaledwie kilka dni! Z premierowym materiałem wystąpiła również na scenach polskich festiwali – FEST Festival, OFF Camera, Great September. Jesienią wyruszyła w kolejną trasę i wypuściła wyjątkową live sesję, w ramach której zaprezentowała swoje najpopularniejsze numery w zupełnie nowej odsłonie. W maju tego roku ukazała się jej kolejna EP-ka “PARANOJE”, która została bardzo dobrze przyjęta przez fanów artystki oraz krytyków. 

Oto szczegóły wydarzenia:

czwartek, 17 sierpnia – Cud nad Wisłą, Warszawa

wstęp wolny

https://www.facebook.com/events/825446325779361

timeline:

19:30 – Magda Kluz

20:30 – Pola Chobot & Adam Baran

21:30 – KIWI

22:15 – afterparty z DJ-em

organizatorzy: FONOBO Label, fource, Cud nad Wisłą

sponsor: Heineken

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.