W ciszy i w chaosie – noco

UWAGA! To może przytrafić się każdemu.

Przyspieszony oddech, wielkie źrenice, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, różowe policzki, robale w brzuchu, brak skupienia, brak racjonalnego myślenia, ciągłe oczekiwanie, niemożność powstrzymania uśmiechu. To tylko nieliczne oznaki szczeniackiego zakochania. Przydarzyć się może każdemu…

„W ciszy i w chaosie” to czwarty singiel zespołu noco. Utwór jest słodkim zwieńczeniem pierwszej epki, w której można usłyszeć cztery zaskakujące oblicza. Tym miłosnym, wakacyjnym akcentem chcą rozkochać w sobie słuchaczy i regularnie zaskakiwać nowymi brzmieniami. Mini album jest dopiero przedsmakiem tego, co muzycy szykują w najbliższym czasie.

Wydawcą utworu jest Agora Digital Music. Nagranie zrealizował i zmiksował Dawid „Avid” Lewandowski. Oprawę graficzną wykonała Lila Gejderich.
Zespół noco to pięcioosobowy skład, który oficjalnie istnieje od września 2022 roku. Należy jednak dodać, że każdy z członków zajmuje się muzyką od co najmniej dekady. Po latach muzycznych poszukiwań, postanowili postawić wszystko na jedną kartę i zaczęli tworzyć bez żadnych ograniczeń gatunkowych. No co? Ostatecznie zawsze chodzi o muzykę.
noco w składzie:
Barbara Białkowska – wokal Julia Daniluk – gitara, wokal Bartłomiej Kiczka – bas Kamil Jeziorski – perkusja Jakub Kulik – gitara, wokal
Obserwuj noco:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.