Gorąca premiera limitowanego serialu z Woodym Harrelsonem. „Hydraulicy z Białego Domu” już dziś na HBO Max.

Już dziś, 2 maja premierę ma limitowany serial HBO Max, który pokaże kulisy sławnej afery Watergate. W rolach głównych zobaczymy Woody’ego Harrelsona, Justina Theroux i Lenę Headey.

Akcja “Hydraulików z Białego Domu” rozpoczyna się w 1971 roku, kiedy Biały Dom zatrudnia Hunta i Liddy’ego, którzy wcześniej pracowali dla CIA i FBI, aby zbadali sprawę tajemniczego wycieku papierów z Pentagonu. Po wzlotach i upadkach w karierze, przedziwna para trafia do Komitetu Reelekcyjnego Prezydenta, który snuje niesamowite plany tajnych operacji, takich jak choćby podłożenie podsłuchów w siedzibie sztabu wyborczego Partii Demokratycznej w kompleksie Watergate. Dowodząc, że czasem rzeczywistość może być bardziej osobliwa od fikcji, “Hydraulicy z Białego Domu” rzucają światło na nieco mniej znane wydarzenia, które doprowadziły do jednej z największych afer politycznych w historii USA.

W serialu wystąpią także: Judy Greer (Fran Liddy), Domhnall Gleeson (John Dean), Toby Huss (James McCord), Ike Barinholtz (Jeb Magruder) oraz Kathleen Turner (Dita Beard).

Serial “Hydraulicy z Białego Domu” to 5-odcinkowa produkcja wyreżyserowana i wyprodukowana przez Davida Mandela oraz napisana i wyprodukowana przez Alexa Gregory’ego i Petera Huycka. Producentami wykonawczymi są: Frank Rich, David Bernad, Gregg Fienberg, Justin Theroux, Woody Harrelson, Len Amato oraz Ruben Fleischer.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.