Halloween z HBO Max, czyli przegląd premierowych horrorów.

HBO Max przyszykowało wiele nowości z okazji zbliżającego się Halloween. Wśród premier nie zabrakło najnowszego filmu grozy z Russellem Crowe „Egzorcysta papieża”.

Do ogromnej kolekcji horrorów, HBO Max dodało kilka wyjątkowych produkcji. Od 22 października na HBO Max możemy oglądać „Egzorcystę papieża” (2023) z Russellem Crowe wcielającego się tytułową rolę. Film opowiada o ojcu Gabriele Amorth, który odkrywa spisek Watykanu przy okazji wezwania do opętanego dziecka.

Od dziś możemy także sięgnąć po klasykę kina grozy, czyli „Teksańska masakrę piłą mechaniczną” (1974) w reżyserii Tobe Hoopera.

Oprócz tego na HBO Max dostępna jest także trylogia „Hostelu” (2005, 2007, 2011), w której grupka znajomych trafia do tajemniczych hosteli w różnych zakątkach świata. Twórcą dwóch pierwszych części jest znakomity Eli Roth odpowiedzialny za reżyserię m.in. „Nocy dziękczynienia”, „Zegara Czarnoksiężnika” czy „Bękartów wojny”.

Ostatnia premiera to „Zakonnica II” (2023) ze Storm Reid, Taissa Farmiga i Anna Popplewell w rolach głównych. Po raz kolejny siostra Irene będzie musiała stanąć twarzą w twarz z demoniczną zakonnicą Valak, tym razem w XX-wiecznej Francji.

Pełną kolekcję horrorów dostępnych na HBO Max znajdziecie TUTAJ

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.