Happy Prince „Anyday”

Happy Prince

Zespół Happy Prince prezentuje najnowszy singiel „Anyday”. 

„Anyday” to owoc międzynarodowej współpracy kompozytorskiej (muz. Carsten Koch/Jakub Prachowski, sł. Jakub Prachowski). Utwór opowiada o obietnicy pokonania zezowatego szczęścia i niezauważania siniaków, które rozdaje nam los, tak by rozpocząć lepsze i piękniejsze życie jeśli tylko będzie przy nas ten wybrany „ktoś”.  Piosenka dotarła do finału konkursu Song of the Year w USA.

Happy Prince to duet przyjaciół, którzy tworzą ponadczasową muzykę. Wokalista zespołu Jakub Prachowski to kompozytor, autor tekstów i aranżer, zdobywca m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Carpathia. Drugą połową zespołu jest perkusista Tomasz Stawarz, który muzyczne doświadczenia zbierał z sukcesami w przeróżnych miejscach świata. 

Zespół zaskoczył wszystkich swoim tajemniczym i elektryzującym występem na eliminacjach do Eurowizji 2018, gdzie otrzymał najwyższe noty od jury za autorską piosenkę „Don’t let go”. Od tego czasu zespół  czarował nas dźwiękami w swoich kolejnych piosenkach „Zacznij marzyć” oraz „Wait for you”. W 2021 r. zaprosił do współpracy Kasię Moś prezentując autorską klimatyczną balladę „Częściej”. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.