Hey J – A było na tak | Premiera singla

A było na tak to 4 singiel Hey J. Jest zapowiedzią debiutanckiej płyty pt. PUZZLE, której premiera odbędzie się 1 marca. Do tej pory @Hey J wydała utwory pt. Poskładaj mnie, Dziś, Piosenka pozytywna. Powyższe utwory były emitowane w lokalnych radiach jak i ogólnopolskiej sieci Radio Eska. Hey J współpracuje z wytwórnią MyMusic, która odpowiada za dystrybucje utworów. Za produkcję muzyczną odpowiada warszawski producent Michał Wrzosiński (Michał Wrzos).

„A było na tak” opisuje historię, która może spotkać każdego z nas. Nie jest to utwór typowo o miłości, ale o wyborach, których doświadczamy. Wiele razy na swojej drodze spotykamy znaki, strzałki, otrzymujemy rady, które doceniamy po jakimś czasie. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy do pewnych spraw nastawieni negatywnie, a potem okazuje się, że było to zupełnie niepotrzebnie. Utwór powstał pod wpływem chwili, udanych wakacji z ukochanym. Jest dla każdej zakochanej osoby, ale i dla tej, która dopiero szuka swojej połówki. Każdy na swojej drodze boryka się z różnymi rozterkami. Ważne, by w tym wszystkim znaleźć pozytywne myślenie.

Płyta PUZZLE to układanka życiowa. Można na niej znaleźć muzykę z gatunku electro, pop, alternatywy czy rock’a. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, bo taka właśnie jest Hey J-wielowymiarowa. Płyta jest bardzo kobieca, życiowa, ale i inspirująca do działania. Celem Hey J było pozytywne nastawienie osób jej słuchających, ale i takich, którzy zrozumieją jej historię. PREMIERA płyty już 1 MARCA.

Link do pozostałych singli:

Poskładaj mnie: https://youtu.be/iOb8JZ7wmxw
Piosenka pozytywna: https://youtu.be/nRgPTbEJsiY
Dziś: https://youtu.be/ZiSxmfSrUwI

Media społecznościowe Hey J:

www.heyj.pl 
Facebook: https://www.facebook.com/heyjmusic 
Instagram: https://www.instagram.com/heyjmusic 
Youtube: http://bit.ly/2r7xdgU

Leave A Reply

Your email address will not be published.