Hyper Son odpięli wrotki i wydali nową płytę. Ich „Euforia” nie zna granic

Marzenie chłopaków z Hyper Son spełniło się a ich „Euforia” jest niesamowita! Chłopaki z Krakowa wydali właśnie nową płytę. Album jest dostępny w serwisach cyfrowych oraz w sklepach online.

Twórczość Hyper Son to kopalnia nieszablonowych pomysłów i petarda eksplodująca talentem. Ten ogromny potencjał docenili m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz podczas Festiwalu Młodych Talentów 2018 w Szczecinie, w którym zajęli pierwsze miejsce. Ostatecznie okazali się tak dobrzy, że występowali na jednej scenie z takimi gwiazdami jak PRO8L3M, Paluch, Grubson, Monika Brodka, Kayah, Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Adi Nowak, Słoń, Ania Rusowicz, Julia Pietrucha i Paulina Przybysz i nagrali wspólny numer z Meek, Oh Why? i Sarsą.

Na ich nowym albumie pt. „Euforia”, który ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label, znalazło się nowoczesne połączenie hip-hopu, indie-popu i muzyki elektronicznej, które niejednemu słuchaczowi zawróci w głowie. Chłopaki totalnie popuścili wodze fantazji, odpięli wrotki i nagrali absolutnie niepowtarzalny album. Kreatywny i nieszablonowy.

Nasza twórczość jest wypadkową wielu stylów, ale nagrywając nowe kawałki nigdy nie kalkulujemy. Chcemy robić taką muzykę, która wywołuje w nas ciary – opowiadają muzycy Hyper Son.

W dniu premiery „Euforii”, czyli 6 listopada 2020 r., na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label został odpalony teledysk do nowego singla z płyty, czyli numeru „Joanna Dark”. Video można oglądać pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=w37DOKY5ue8. Z kolei cała płyta dostępna jest w serwisach cyfrowych. CD można zamawiać w sklepach online.

Leave A Reply

Your email address will not be published.