Igor Herbut i B.A. Paris kolejnymi gośćmi wirtualnego studia Empiku

Empik zaprasza na kolejne inspirujące e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline. W nadchodzącym tygodniu na profilu Empiku na Facebooku pojawi się Igor Herbut, który w ramach mikrokoncertu towarzyszącego rozmowie premierowo zagra wybrane utwory z nowej płyty, a także B.A. Paris – autorka bestsellerowego thrillera „Dylemat”.

Kolejny tydzień cyklu #premieraonline przyniesie premierę muzyczną oraz pierwsze do tej pory spotkanie z autorką zagraniczną. 21 kwietnia w wirtualnym studiu Empiku pojawi się Igor Herbut promujący swój pierwszy w pełni solowy album “Chrust”, a następnego dnia pisarka B.A. Paris, której książki trafiały na listę bestsellerów Empiku w sumie aż 77 razy. Transmisje live odbędą się na stronie Facebook.com/Empikcom, a w trakcje streamingów będzie można zadawać pytania w komentarzach. Rozmowy będą tłumaczone na język migowy.

Igor Herbut – wtorek, 21 kwietnia, godz. 18:00

Spotkanie poświęcone pierwszemu solowemu albumowi Igora Herbuta będzie połączone z mikrokoncertem. Najnowsza płyta „Chrust” (Wydawnictwo Agora) zaskakuje dojrzałością i bezwzględną szczerością. Artysta, choć znany jest z troski o prywatność, poprzez nowe kompozycje wpuszcza słuchaczy w swój świat i pozwala im przekroczyć pewną granicę intymności. Wokalista zespołu LemON, pracując nad solowym debiutem, postawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Jego znaki rozpoznawcze – charakterystyczna barwa głosu, błyskotliwa technika i emocjonalne interpretacje tekstów – są na tej płycie dopracowane do perfekcji. Rozmowę z artystą poprowadzi Ola Kot. Po jej zakończeniu Igor Herbut wykona kilka premierowych utworów, pozwalając widzom zasmakować klimatu albumu. Publiczności zostanie udostępniony kod promocyjny na zakup płyty w specjalnej cenie na Empik.com. Premierze patronuje Going.

B.A. Paris – środa, 22 kwietnia, godz. 18:00

Brytyjska autorka, której prozę pokochali polscy czytelnicy, weźmie udział w rozmowie promującej najnowszą powieść pt. „Dylemat” (Wyd. Albatros). Tuż po premierze okazała się ona literackim przebojem. Lektura prowokuje do refleksji, jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, by zapewnić osobie, którą kochamy, kilka dodatkowych godzin szczęścia. Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie. Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy, za wyjątkiem córki Marnie, która studiuje za granicą. I chociaż Livia kocha Marnie, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, kobieta planuje wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący córki. Tymczasem Adam w tajemnicy planuje sprowadzić Marnie do domu. I wtedy dowiaduje się o czymś strasznym, czym chciałby podzielić się z żoną – jak jednak mógłby zakłócić jej wielki dzień? Rozmowę o książce poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge  (Radio ZET).

Cykl #premieraonline zainicjowany przez Empik to cotygodniowe wywiady z autorami książek, muzykami i ludźmi kultury, którzy opowiadają o swoich najnowszych dziełach. Wirtualne rozmowy stanowią alternatywę dla tradycyjnych spotkań autorskich i podtrzymują kontakt pomiędzy twórcami a czytelnikami i słuchaczami. W ciągu ostatniego miesiąca internauci aktywnie uczestniczyli w 10 rozmowach, m.in. z Arturem Rojkiem, Jackiem Piekarą czy Janem-Rapowanie. Dotychczasowe spotkania zgromadziły przed ekranami ponad 440 tys. widzów, którzy obejrzeli ponad 536 tys. minut materiału.

Warto pamiętać, że Empik bezterminowo przedłużył możliwość skorzystania z 2-miesięcznego darmowego pakietu Empik Premium. Aktywacja usługi zapewnia szereg korzyści, m.in. darmową dostawę produktów z szerokiej oferty Empik.com, zwrot części środków za zakupy i atrakcyjne promocje. Pozwala także odkrywać tysiące audiobooków i e-booków oraz szeroką ofertę słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Szczegóły akcji znajdują się na stronie https://www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech.

Leave A Reply

Your email address will not be published.