Isac Elliot macha do przejeżdżających samochodów

Isac Elliot prezentuje nowy singiel „Waving At Cars”. Jak przyznaje sam artysta, machanie do przejeżdżających samochodów to jego metafora na życiowe plany, które nie układają się tak, jakbyśmy tego sobie życzyli.
20-letni dziś Isac Elliot stawiał pierwsze kroki na scenie jako 11-latek. W Skandynawii jest już gwiazdą wielkiego formatu. Ruszając na podbój światowych rynków, artysta sięgnął po uwielbiany przez siebie gatunek bedroom pop. Jak tłumaczy:

„To rodzaj muzyki, której słuchasz, gdy jesteś sam. Nie na imprezach. To rzeczy bardziej emocjonalne, opowiadające o uczuciach. Bedroom popowe utwory są takie, jakbyś mógł je schować do kieszeni. W kompozycji i produkcji wyczuwa się klimat „zrób to sam”. Myślę, że to bardzo autentyczny sposób na wyrażenie swoich uczuć.” – mówi Isac

„Waving At Cars” to jeden z 20 utworów, które Isac Elliot napisał wspólnie z niemieckim kolektywem producentów Hitimpulse oraz brytyjskimi songwriterami Alexem Staceyem i Brynem Christopherem („No Therapy” Felixa Jaehna ft. Nea).


Polscy widzowie kojarzą Isaca Elliota z występu w „The Voice Kids”. Artysta podpisał w 2019 nowy kontrakt z Polydor/Island Germany. Pierwszy singiel w nowym labelu, „Waiting Game”, uzyskał status złota w Finlandii i pojawił się w Top 100 German Airplay Charts. W mediach społecznościowych Elliot ma ponad milion obserwujących.

Źródło: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny