James Blunt w Polsce

Art On Ice 2019
Przed nami premiera najnowszego szóstego już albumu Jamesa Blunta „Once Upon a Mind”, który ukaże się 25 października 2019 roku. Jeszcze w tym roku możemy posłuchać jego utworów zaśpiewanych na żywo w gdańskiej Ergo Arenie.

Do współpracy nad najnowszą płytą Blunt zaprosił takich producentów jak Steve Robson, Jimmy Hogarth i TMS. Pierwszy singiel „Cold” po miesiącu od pojawienia się, ma już ponad 3 miliony wyświetleń na You Tube. Cała płyta to ciepłe brzmieniem i bardzo emocjonalny przekaz. Najnowszy krążek to jedenaście nowych nagrań. Poprzedni album Jamesa to elektroniczne brzmienia. „ Once Upon a mind” to powrót do tego w czym jest najlepszy, czyli piosenek, które poruszają serce i umysł.

Nie inaczej będzie podczas najbliższego występu artysty w Polsce – podczas show Art. On Ice. Publiczność zgromadzona w Ergo Arenie będzie miała okazję posłuchać tego brytyjskiego wokalisty, który słynie z romantycznych ballad takich jak „You’re Beatiful”, „Postcards”, „1973” czy Bonfire Heart”. Utwory te okazały się ogromnym sukcesem artystycznym, zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku muzycznym.

Art On Ice to niezwykłe, estradowe show stworzone w Szwajcarii. Od 25 lat cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Za każdym razem jest to nowa opowieść, która inspiruje, fascynuje i przenosi widza w niezwykły świat magii. Bohaterowie tegorocznego projektu pt. „Time to Time” którymi będą mistrzowie olimpijscy w łyżwiarstwie figurowym, akrobaci jednego z najlepszych cyrków na świecie Cirque Eloize, tancerze z Broadway’u, oraz gwiazda wieczoru- James Blunt,  zabiorą nas w niezwykłą podróż. „Time to time” to pełne radości i niesamowitych wrażeń widowisko z historią prawdziwej miłości w tle, która jest głównym motywem tegorocznego przedstawienia.

Już 20 i 21 grudnia w Ergo Arenie będzie okazja posłuchać piosenek z najnowszej płyty, jak również tych, które pokochały miliony osób na całym świecie. Bilety już w sprzedaży na ebilet.pl oraz eventim.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.