Jan Serce kończy działalność. Koncert pożegnalny w Warszawie.

,, ,,Cyk iskierka zgasła” wydarzyło się wiele i za każdy gest dziękujemy. Zasypiamy. To były wspaniałe 4 lata. Do zobaczenia gdzie indziej, kiedy indziej, w lepsze ciepłe dni. Zapraszamy jednocześnie na ostatni koncert Jana do @hydrozagadkaklub obiecujemy, że zakończymy to godnie” 

 

Kluby i Palmy miały zwiastować  klubową trasę Jana Serce.  Pierwszą w historii zespołu. Nie oczekiwanie, zamiast informacji o kolejnej puli biletów, pojawiła się ta o zakończeniu działalności.  Jedyny koncert odbędzie się 27 października w Warszawie, w Hydrozagadce.   

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/jan-serce-warszawa-hydrozagadka-kluby-i-palmy/pazdziernik-2021 

 

Informacja pojawiła się w mediach społecznościowych 17 października, wywołując poruszenie wśród fanów. Na Facebooku przeczytamy :

Cześć, niestety musimy podjąć trudną decyzję o odwołaniu części koncertów naszej trasy. Jedynym koncertem, który się odbędzie, będzie koncert w Warszawie.
Jednocześnie będzie to ostatni koncert Jana Serce, po którym kończymy działalność zespołu.
Dziękujemy Wam za wspólny czas, wsparcie i koncerty.
🖤
Na zawsze Wasi,
Olek i Zachar

Kilka słów o Janie

Jan Serce powstał w 2018 roku jako wynik współpracy wieloletnich przyjaciół – wokalisty i autora tekstów Olka Czerkawskiego i producenta-multiinstrumentalisty Michała Zachariasza.
Po opublikowaniu pierwszego singla „Niepoważny porządek” zyskali uwagę internetowej publiki oraz ogólnopolskich wytwórni. Jeszcze w tym samym roku Jan Serce podjął współpracę z wytwórnią Asfalt Records, pod szyldem której wydał w roku 2019 album „Nie będę tańczył” (współprodukowany przez Menta XXL oraz duet Sarapata).

Podczas trasy promocyjnej debiutanckiego albumu duet towarzyszył jako oficjalny support zespołom Clock Machine oraz Bass Astral x Igo. W 2020 nakładem tej samej wytwórni ukazało się „Lato, którego nie było”, będące osobistą odpowiedzią artystów na sytuację związaną z trwającą pandemią.

 

Coś się kończy, coś zaczyna, muzyka pozostanie.

 

“Katana” to debiutancki singiel zespołu Jan Serce wyprodukowany przez Menta XXL (Rasmentalism, Flirtini) zapowiadający pierwszy album „Nie będę tańczył”. Do utworu powstał filmowy teledysk zrealizowany przez fotografa Barta Pogodę i reżysera Michała Kisielewskiego. Za produkcję video odpowiada firma ILMATIC Production. Singiel pojawił się w telewizyjnej reklamie sieci Plus GSM „Ogrodnik i Tidal”.

 

“Nie będę tańczył” to trzeci i tytułowy singiel, a także spektakularne i unikatowe video nakręcone w Los Angeles i Warszawie. Nagranie produkcyjnie jest popisem możliwości Sarapata Sound Workers. Autorem klipu jest Michał Kisielewski (Dreamsers Talents) i ponownie ILLMATIC Production.


Klip stworzony został jako część ponad półgodzinnego video ilustrującego cały album „Lato, którego nie było”. Całość projektu to stworzony samodzielnie przez zespół zapis wakacyjnego wyjazdu Jana Serce

Olkowi i Zacharowi życzymy sukcesów w kolejnych muzycznych projektach.

Media:

Facebook
Instagram

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.