Jeremi & Artur Sikorscy prezentują nowy klip!

„Odetchnij” to nowy klip Jeremiego i Artura Sikorskich, który promuje nadchodzący album.

Jeremi & Artur Sikorscy zaprezentowali najnowszy singiel pt. „Odetchnij”. Bracia wspólnie spróbowali swoich sił w spokojnym gatunku jakim jest R&B. Utwór to przyjemna propozycja w chilloutowym klimacie, która idealnie nadaje się do zaczerpnięcia głębokiego oddechu po męczącym dniu. To już trzecia zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa, wcześniejsze to „Uwierz W Nas” i „Nie Uciekam”.

Singiel miał swoją radiową premierę 22.11.2016r w radiu Eska oraz w Eska TV.

Odetchnij“ to płyta stworzona przez Jeremiego i Artur Sikorskich. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, bracia na tym krążku są już równouprawnieni! Zawartość albumu to piosenki Jeremiego, piosenki Artura oraz aż pięć duetów. Dzięki temu jest na niej tyle kolorów, ile zawierają charaktery obu artystów, a nagrany materiał zaskakuje dojrzałością ludzi mających dopiero 17 i 15 lat.

Bracia zgodnie twierdzą: „Chcemy aby każdy mógł odetchnąć naszą muzyką. Wziąć głęboki wdech i wcisnąć pauzę w pędzącej codzienności. Spojrzeć na świat bez stresu. Skupić się na chwili, drugim człowieku, samym sobie”.

Album “Odetchnij” to przepełniona pasją, starannie dopracowana dawka muzyki, która swoją energią zarazi nie tylko dotychczasowego, ale również nowego odbiorcę.

“Nie Uciekam” to jedenasty utwór z nadchodzącej płyty. I jest drugim singlem promującym “Odetchnij”, wraz z premierą klipu został też uwolniony preorder na mymusicshop.pl

TRACKLISTA

1. Odetchnij
2. Uwierz W Nas
3. Pokaż Swoją Twarz
4. Masz W Sobie Ogień
5. Uwolnisz Się
6. Drabina Życia
7. Trzeba Żyć (Live)
8. Oczy Szeroko Zamknięte
9. Piorunochron
10. Nieznajoma
11. Nie Uciekam
12. Zaryzykuj (Cover)
13. Spełniaj Marzenia (Bonus Track)

Premiera: 25.11.2016

unnamed1

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.