Kabaret Super Show

Kabaret Super Show to program będący efektem współpracy kilku artystów znanych z telewizyjnych projektów kabaretowychDzięki swoim doświadczeniom scenicznym i charyzmie tworzą w tej kompilacji niesamowite skecze i dają upływ energii, czym spowodują masaż przepony u wszystkich uczestników widowiska bez względu na wiek. 

 

Artyści przedstawią program, na który złożą się skecze i piosenki o tematyce najbliższej każdemu widzowi, czyli będzie „o nas samych” próbujących się zarejestrować do lekarza, opiekujących się małym dzieckiem czy też wychowujących będących u progu dorosłości nastolatków. Ci dorośli już faceci przebiorą się za „baby” i będą próbować swoich sił w kreacji kobiecej. NA scenie zobaczymy GAJDĘ jako pielęgniarkę czyli siostrę Irenę, KOZŁA jako Magdę Gesler, SOBANA jako urzędniczkę i wiele innych kabaretowych wcieleń.

 

Kabaretowe SUPER SHOW to ponad godzina dobrej zabawy i spora dawka energii płynącej z połączenia wielu talentów i scenicznych osobowości!

 

ZAWITAJĄ:

Bartosz Gajda – znany z kabaretu Łowcy.B oraz obecnej solowej działalności komediowej, aktor z wielkim poczuciem humoru i dystansu. Cięta riposta jest nieodzowną cechą jego twórczości. Artysta stworzył także postać zwykłego bohatera wcielając się m.in. w nauczyciela, polityka, listonosza czy sanitariusza.

 

Andrzej Kozłowski – znany z kabaretu Pod Wyrwigroszem. Aktor o największej zawartości energii w postaci. Wokalista, parodysta. Ostrzeżenie: Andrzej to estradowy wulkan. Aktualnie możecie go zobaczyć w projekcie TVP2 Kabaret Super Show, a także w realizowanym dla POLSATU projekcie KABARET NA ŻYWO.  Andrzej został finalistą XVI edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w której zajął II miejsce.

 

Jarosław Marek Sobański – znany z kabaretu Zachodniego. Konferansjer z misją zniknięcia podziału występujących i widzów. Charakterystyczne okulary i fryzura każą się wpatrywać w cokolwiek, co robi na scenie.

 

Bilety: ebilet.pl ->  https://www.ebilet.pl/widowiska/kabarety/kabaretowa-atmasfera/  

 

Informację o spektaklu: 

http://www.atma.com.pl/ 

https://www.facebook.com/atmacompl/

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.