KAMIL KOWALSKI PREZENTUJE NOWY SINGIEL „CIEŃ”

Cień” został wyprodukowany wspólnie z utalentowanym producentem, Patrickiem the Panem, który odpowiada za muzyczną stronę nadchodzącego wydawnictwa Kamila Kowalskiego. Utwór ma rozbudowaną kompozycję oraz zapadający w pamięć tekst. Najważniejszym walorem singla są jednak emocje, które Kamil serwuje na słodko-gorzkim talerzu. Obok utworu nie można przejść obojętnie. Gatunkowo nawiązuje do alternatywnych brzmień przeplatanych indie – popem.

„Singiel „Cień” przybierał różne kształty i formy. Ewoluował przez ostatnie lata. Dorastał razem ze mną, nabierał doświadczenia, aby teraz wybrzmieć całą swoją mocą! Opowiada o emocjach, które towarzyszą każdemu z nas w momencie kiedy wątpimy i próbujemy zauważyć to, co na co dzień nie jest widoczne dla oczu.„– dodaje Artysta

Kamil Kowalski tworzy muzykę alternatywną, której siłą jest prawda i emocjonalny przekaz. Do celu dąży małymi krokami i zawsze, jako indywidualista, chodzi własnymi ścieżkami. Udowadnia, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. W 2019 roku rozpoczął swoją przygodę z projektem My Name Is New realizowanym pod szyldem wytwórni Kayax. Jako artysta inicjatywy zagrał między innymi na ON FESTIWAL w Arenie Gliwice oraz w ramach MNINCouchFestival. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne, w ramach których współpracował między innymi z Kasią Lins, Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką czy Natalią Kukulską. Kamil obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą, która oscylować będzie w klimatach indie-alternatywy. Za stronę producencką odpowiada Patrick the Pan – artysta polskiej sceny alternatywnej, mający na swoim koncie trzy autorskie płyty i dużą ilość produkcji muzycznych, członek zespołu Dawida Podsiadło. Na płycie pojawią się również goście.

Obserwuj Kamila:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.