Katya – ,,Alive” debiutancki singiel

Katya, a właściwie Katarzyna Wołoszyn to wokalistka posiadająca wschodnie korzenie, do czego nawiązuje jej pseudonim artystyczny, obecnie Słupszczanka. Pochodzi z muzycznej rodziny, od najmłodszych lat uczyła się gry na skrzypcach, finalnie uzyskując tytuł magistra sztuki w zakresie wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Założycielka i trenerka wokalna studia artystycznego Tu Kultura w Słupsku. Szerszej publiczności dała się poznać podczas udziału w ogólnopolskich festiwalach piosenki, koncertów ze słupskimi i bydgoskimi filharmonikami oraz współpracy z dyrygentem, kompozytorem i aranżerem Bohdanem Jarmołowiczem.

Nadzieja, prawdziwa mieszanka uczuć i emocji, to słowa, które najbardziej opisują utwór ‘Alive’, powstały we współpracy z Weroniką Veirą Gabryelczyk i Michałem Ciesielskim.

„Do tej pory bałam się otworzyć i pokazać światu co mi w duszy gra, o czym myślę, jakie mam odczucia. Kilka lat temu los postawił na mojej drodze wspaniałe osoby, które pomogły mi w przelaniu swoich myśli na papier. Dzięki nim, powstał ‘Alive’. Mam nadzieję, że każdy słuchacz zamknie na chwilę oczy i pozwoli się przenieść w inny świat, zapominając o troskach codzienności.” – opowiada o singlu Artystka.

Niezwykłej przestrzeni i piękna nadali utworowi  producenci Michał i Mateusz Sarapata, i tak, po 4 latach leżakowania w szufladzie, możemy w końcu wysłuchać  kompletnego utworu. To jest katya i to początek jej muzycznej historii. Czujcie się zaproszeni do jej świata.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:
https://ffm.to/katyaAlive

Katy w mediach: 

Facebook

 Instagram

 YouTube

 Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.