#KoncertDlaBohaterów online już dzisiaj!

Player.pl wraz z Fundacja TVN „nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production zapraszają na #koncertdlabohaterów – charytatywne wydarzenie muzyczne.

Koncert online na żywo odbędzie już 4 kwietnia 2020 r. o godzinie 20:00 w Player.pl.

#koncertdlabohaterów – kto wystąpi?

Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, ENEJ, Patrycja Markowska, JARY Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Roksana Węgiel, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Viki Gabor, Ania Rusowicz, Kwiat Jabłoni, Reni Jusis, Sławek Uniatowski, Sonbird, Marcin Wyrostek, Kasia Stankiewicz, Margaret, Igor Herbut, Sorry Boys, Mirek Kalisiewicz, Tomasz Lipiński (TILT piosenka finałowa), Patricia Kazadi, Paweł Domagała, Piotr Bukartyk, Jakub Józef Orliński, Dawid Karpiuk z zespołu „Duchy.”, Blue Cafe, Katarzyna Pietras, Ania Karwan, Misia Furtak. Każdy z wykonawców przygotuje specjalny występ, a sceną będzie jego własny dom lub mieszkanie.
Prowadzący Marcin Prokop wirtualnie połączy się z każdym z nich.

#koncertdlabohaterów – opis akcji

Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. W koncercie wezmą udział artyści i muzycy, którzy chcą wesprzeć walkę z koronawirusem w Polsce. Podczas wydarzenia będą zbierane środki na wsparcie walki z epidemią.

#koncertdlabohaterów – na co zostaną przeznaczone środki?

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

#koncertdlabohaterów – kiedy się odbędzie?

Całość wydarzenia będzie dostępna dla wszystkich internautów podczas bezpłatnej transmisji na żywo w Player.pl. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę, 4 kwietnia.

Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN „Nie jesteś sam” można wesprzeć na kilka sposobów:

OSOBY INDYWIDUALNE:
SMS o treści „Pomagam” pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)

Wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank)

FIRMY I INSTYTUCJE:
Firmy, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „Nie jesteś sam”.
#koncertdlabohaterów Przyłączcie się do akcji! Pomóżmy zapewnić bezpieczeństwo naszym służbom medycznym! Ich zdrowie, to nasze życie!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.