Kortez Oraz Gość Specjalny Panieneczki w Chorzowie [FOTORELACJA]

Dominika Janotta
W poniedziałek 22 października 2018 r. w chorzowskim Teatrze Rozrywki miał miejsce koncert Korteza w ramach trasy Hej Wy. Wszystkie bilety na koncert zostały wyprzedane na dwa miesiące przed tym wydarzeniem.

Zanim swój koncert rozpoczął Kortez, sceną zawładnął gość specjalny trasy – zespół Panieneczki. Dziewczyny swoim folkiem w nowoczesnym wydaniu rozgrzały publiczność.

Po krótkiej przerwie technicznej przyszedł czas Korteza. Na początku wybrzmiały utwory Dobry moment Nic tu po mnie pochodzące z drugiego albumu Mój dom. Następnie publiczność usłyszała utwór Hej wy, który promuje trasę oraz najnowsze wydawnictwo – minialbum Mini Dom.

Jednak trzynasty koncert na trasie nie odbył się bez niespodzianek. Po czwartym utworze uruchomił się alarm przeciwpożarowy i publiczność została ewakuowana z budynku teatru. Przyczyną była awaria systemu przeciwpożarowego, którą spowodowała za duża ilość dymu scenicznego.

Widzowie w oczekiwaniu na informacje o koncercie zostali wpuszczeni na zaplecze teatru. Pojawił się również sam artysta, który w międzyczasie rozdawał autografy.

Po dłuższej przerwie koncert został kontynuowany, a widzowie po powrocie do sali usłyszeli utwór Zostań. Reszta występu odbyła się bez przeszkód.

Kortez zaczarował publiczność grając nie tylko utwory z najnowszych wydawnictw, ale również dobrze znane z pierwszej płyty BumerangLudzie z loduPocztówka z kosmosu czy Z imbirem. Nie zabrakło również piosenki Stare drzewa – napisanej specjalnie do filmu Kamerdyner.

Pomimo późnej pory zakończenia koncertu, Kortez nie odmówił podpisywania płyt oraz krótkiej rozmowy z każdym chętnym.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Leave A Reply

Your email address will not be published.