Kozyrska x Sieczak wydali pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album

„Jestem” to pierwszy singiel, który zapowiada debiutancką płytę duetu Kozyrska x Sieczak która powstawała w 2020 roku. Można w nim usłyszeć organiczne, melodyjne brzmienia z nutą alternatywy, nawiązując do inspiracji z przełomu lat ’90 i ’00.

Kiedy brak w radiach komercyjnych piosenek, które mogłyby stanąć obok klasyków Edyty Bartosiewicz, Lady Pank, T.Love, na pomoc przychodzą Joanna Kozyrska oraz Maciej Sieczak, którzy nowym singlem mogliby utrzymywać się przez wiele lat na dziennych playlistach przypominając, że Polacy wciąż tworzą muzykę godną uwagi, dobry rock nie zginął. On po prostu nie jest odpowiednio promowany przez zmianę gustu muzycznego młodzieży. Przyznam szczerze, że liczę na rewoltę pod tym względem i z utęsknieniem czekam, by takie piosenki jak „Jestem” będą puszczane na co dzień w rmf fm, radio zet i innych ważnych stacjach radiowych.

Duet mówi, że płyta będzie o spokoju, szczęściu i spełnieniu, zanurzeniu w teraźniejszości, zajrzeniu do własnego wnętrza, byciu tu i teraz oraz zachowaniu równowagi pomiędzy poszczególnymi sferami życia.

Artyści mają za sobą EPkę „Jeszcze będzie pięknie” z 2020 roku.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny