Krystian Ochman zapowiada nowy album i zmiany. Posłuchaj zaskakującego singla „8ball”.

Krystian Ochman zaprezentował teledysk do nowego singla zapowiadającego drugi album artysty. 

Po sukcesie jakie przyniosło zwycięstwo 11 edycji The Voice of Poland oraz zajęcie 12 miejsca na Konkursie Piosenki Eurowizji muzyk nie zwalnia tempa. Swoją pierwszą płytę „Ochman” wydał w 2021 roku, na której znalazł się hit „Światłocienie”. Krystian Ochman chętnie współpracuje także z innymi artystami, na swoim koncie ma kolaboracje m.in. z Kalush Orchestra czy Jerry Heil.

Wokalistę do tej pory znaliśmy głównie z melodyjnych utworów łączących śpiew klasyczny ze współczesnym brzemieniem. Tym razem, w najnowszym singlu „8ball”, Krystian Ochman stawia mocno na rap. Nie jest to jego pierwsze zetknięcie się z tym gatunkiem, gdyż już podczas pierwszej płyty artysta współtworzył z producentem @atutowy, który nadał płycie „Ochman” nieco rapowego brzemienia, jednak to, co w nowym singlu zaskakuje to fakt, że wokalista sam podjął się rapowania.

Oto jak Krystian Ochman podsumowuje swój najnowszy singiel:

Nie zawsze czujemy się dobrze z tym w jaki sposób dojrzewamy, w jakim kierunku ewaluujemy, ale zmiana jest niezbędna. Dla artysty zmiany z duchem czasu są ważne. Albo zmieniamy się, albo zostajemy w tyle.”

okładka singla „8ball”

Teledysk do „8ball”:

Druga płyta artysty zapowiadana jest na jesień tego roku.

A już dziś (17 kwietnia) Krystiana Ochmana będzie można usłyszeć na żywo w warszawskim Teatrze Roma.

Jesteśmy ciekawi co sądzicie o nowym kierunku twórczości Krystiana Ochmana i na temat samego utworu, podzielcie się w komentarzach.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.