„Księgi Ofeliowe” – trasa koncertowa Ofelii

„Księgi Ofeliowe”, to zbiór unikalnych koncertów, które będziecie mogli stworzyć z Ofelią w ośmiu miejscach na mapie Polski. Artystka, podczas nich, gwarantuje niezapomniane, bezpośrednie przeżycia muzyczne i wizualne. Każdy z rozdziałów – koncertów będzie wyjątkowy, zapisując piękne karty w muzycznych księgach Ofelii.

Wokalistka, wraz z zespołem, zaprezentuje utwory z debiutanckiego albumu, gorąco przyjętego przez fanów i krytykę, który ukazał się pod koniec 2019 roku nakładem Warner Music Poland.

”Pragnę aby każda z opowieści zapisywanych na kartach Ksiąg Ofeliowych była jedyna i niepowtarzalna. Mam nadzieję zobaczyć się z Wami wiosną w Waszych miastach i śpiewać razem tak głośno, jak tylko damy radę.” zapowiada artystka.

Zapiszcie daty w kalendarzach, trasa „Księgi Ofeliowe” to zaproszenie do wspólnego tworzenia muzycznej historii w pamiętniku Ofelii. Uchylcie drzwi przed jej wyjątkowym światem i dajcie ponieść się energii.

25.03.2020 Łódź, klub Scenografia
26.03.2020 Poznań, klub Próżność
27.03.2020 Toruń, klub Od Nowa
28.03.2020 Gdańsk, klub ŻAK
01.04.2020 Wrocław, Stary Klasztor
02.04.2020 Kraków, klub ZetPeTe
03.04.2020 Katowice, klub Królestwo
05.04.2020 Warszawa, klub NIEBO


Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „ Lubi robić sama swoje” więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą. Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.


Leave A Reply

Your email address will not be published.