Kwiat Jabłoni zdradza wszystkie szczegóły dotyczące nowego albumu

Krążek zatytułowany „Mogło być nic” ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty – 5 lutego 2021 roku. Znajdzie się na nim jedenaście premierowych kompozycji. Teledysk do tytułowego singla został wyświetlony w serwisie YouTube już ponad 1,5 miliona razy. Młodzi muzycy tym razem nad całością pracują z jednym z najlepszych polskich producentów – Wojtkiem Urbańskim. 

Singiel w serwisach streamingowych: 
https://agoramuzyka.ffm.to/KwiatJabloniMoglo 

Lista utworów:

 1. Buka
 2. Mogło być nic
 3. Drogi proste
 4. Byle jak
 5. Nie ma mnie
 6. Kometa
 7. Zaczniemy od zera
 8. Maska
 9. Bankiet
 10. Wyjście z bankietu
 11. Przezroczysty świat

Bonus track:

 1. Idzie zima

Album „Mogło Być Nic”, już teraz można zamówić w preorderze pod tym adresem: https://kulturalnysklep.pl/search.php?text=kwiat-jabloni


Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Teledyski: 
Mogło być nic: https://youtu.be/MlInnWzYiZo
Dziś późno pójdę spać: https://youtu.be/FWDXwrgdm9w
Niemożliwe: https://youtu.be/wj5e-ur03f4
Wodymidaj ft. Ralph Kaminski: https://youtu.be/InME0wn4Fnw
Nic więcej: https://youtu.be/wBkL-eg2Dj8
Dzień dobry: https://youtu.be/tu6vPd–Wdk
Wzięli zamknęli mi klub: https://youtu.be/j2xw3Va8JHA

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny