Lanberry zapowiada nowy album Obecna i zaprasza do Nieba!

Nowy album i koncert w warszawskim Niebie już niebawem.

Najnowszy album Lanberry – Obecna dostępny już od 25 listopada w sklepach i na platformach. Artystka jednak już teraz zaprasza fanów na premierowy koncert do jednego z warszawskich klubów oraz zdradza nazwy utworów.

Piosenkarka nieustannie zaskakuje i prezentuje swoje nowe muzyczne oblicza. Mieliśmy już List.  Była też Niedziela. Lanberry nie ma jednak w zamiarze podążać cały czas tymi samymi drogami i ucieka w nieoczywiste, by zaskoczyć. Czym zachwyci fanów w swoim najnowszym albumie?

Jak sama mówi:

Cały album [Obecna] zaczynam energetycznym, pop-rockowym kawałkiem „Taniec z ogniem”, który pokazuje, jak bliskie są mi gitarowe brzmienia. Motywem przewodnim tej płyty są zdecydowanie gitary w różnych odsłonach: od tej bardzo drapieżnej po delikatną i akustyczną. Mamy sporo dynamicznych kawałków, ale miłośnicy emocjonalnych ballad również będą usatysfakcjonowani. Moją osobistą krucjatą jest pokazanie tego, że nie musimy wchodzić w ciasne i ograniczające ramy gatunku. Zwiedzam różne zakamarki popu i pokazuję, że jest wiele przestrzeni do odkrycia i eksperymentowania.

Album Obecna ukaże się 25 listopada. Lanberry jednak nie daje fanom czekać i już 20 listopada zaprasza na premierowy koncert do jednego ze znanych warszawskich klubów, Niebo. Albumy zamówione na na stronie kulturalnego sklepu będą do 10 listopada traktowane jako darmowe wejściówki na wydarzenie.

 

Oto lista dwunastu kompozycji nowego albumu:

1. Taniec z ogniem 

2. Nocny Express 

3. Niewygodnie 

4. Niedziela 

5. Debiutuję 

6. Waniliowe 

7. Królewna 

8. Plansza 

9. Nocny Express (Piano Version) 

10. Okna bez firanek 

11. List 

12. Post scriptum 

 

Więcej o Lanberry:

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lanberry/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/LanberryMusic 

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCjvzjbgRTyDy0Nz2kNwD3PA 

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/2t3aJxThQrMWaNJgqjMcU8 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.