LIKA oddaje hołd Korze coverem utworu Szare Miraże

Kilka dni temu miała miejsce premiera nowego klipu LIKI do coveru grupy Maanam – Szare miraże. 

Utwór powstał  jako swoisty hołd dla KORY – wybitnej artystki o niesamowicie wyrazistej osobowości, o czym świadczy zarówno jej biografia jak i bogata twórczość artystyczna.  Tekst – bardzo przewrotny i ponadczasowy. Z jednej strony pokazuje szarość niewyróżniającej się z tłumu jednostki składającej się na społeczeństwo a z drugiej na uderzające bogactwo każdego szarego, nudnego człowieka z tysiącem twarzy pełnej sekretów i milionów zmian. Jest to dla mnie jeden z kultowych numerów, który pokazuje ile możliwości i różnorodności jest w każdym z nas, bez wyjątku, niezależnie od tego co robimy i gdzie w danym momencie życia jesteśmy. Kocham ten numer. Po prostu. – tak o swoim najnowszym projekcie opowiada LIKA.

LIKA jest autorką scenariusza teledysku. Za jego reżyserię, produkcję i montaż odpowiada Apel Records. 

Lika (AngeLika Wdowczyk) to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … uznany warszawski radca prawny.

Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect w piosence: „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele: „Biały Latawiec”) i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie. 

Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach.  Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Obecnie przygotowuje kolejne produkcje na swoją debiutancką płytę. 

„Szare miraże” Toga to trzeci singiel wokalistki, która w lutym tego roku zadebiutowała utworem Lekko tak.  
Kolejnym singlem, który ukazał się w marcu tego roku była Toga. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.