„Live From Spotify Studios” Nialla Horana już dostępne w streamingu

Wydawnictwo doczeka się także limitowanego wydania na winylu.

W ramach świętowania premiery trzeciego solowego albumu Nialla Horana „The Show”, Spotify zorganizowało w czerwcu ubiegłego roku kameralne wydarzenie z udziałem jego najwierniejszych fanów w kultowym nowojorskim Power Station. Zapis tamtego magicznego występu jest już dostępny ekskluzywnie na Spotify. Cyfrowy album zawiera cały, złożony z 11 piosenek 45-minutowy akustyczny set artysty.

 

Wspierany przez swój zespół Horan wykonał „The Show”, „Heaven”, „Meltdown” i trzy inne utwory z nowego albumu oraz starsze hity – „This Town”, „Flicker” i „Slow Hands”. Set uzupełnił cover „Something In The Orange” Zacha Bryana.
„Live From Spotify Studios” doczeka się także wersji fizycznej. Na 17 maja zaplanowano premierę limitowanego wydania na przezroczystym winylu, które będzie dostępne jedynie dla najwierniejszych fanów ze Spotify.


20 lutego koncertem w Belfaście Niall zainauguruje swoją największą dotychczasową trasę, czyli „THE SHOW” LIVE ON TOUR 2024. W ramach jej europejskiej części artysta odwiedzi także Polskę. 18 marca Niall wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Kolejną odsłoną trasy będą koncerty w Stanach Zjednoczonych. Niall wystąpi m.in. dwukrotnie w prestiżowej Madison Square Garden w Nowym Jorku, w hali Bridgestone Arena w Nashville czy w The Kia Forum w kalifornijskim Inglewood, gdzie także da dwa koncerty. Bilety oraz szczegółowa informacje dotyczące trasy są dostępne na www.niallhoran.com.


„The Show” debiutowało na szczycie listy Top Album Sales Billboardu. Krążek plasował się na najwyższych pozycjach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Holandii i Belgii. „Rolling Stone” recenzując go, pisał: „Niall Horan podnosi sobie poprzeczkę trzecią i najlepszą w dotychczasowej karierze płytę”. „American Songwriter” określił krążek mianem „oszałamiającego”, dodając, że „płyta ugruntuje jego pozycję w świecie popu”.
Horan pisze piosenki niemal całe swoje życie. Artysta uczył się grać na gitarze już jako dziecko. Niall deklaruje, że kluczowym momentem w kształtowaniu jego wrażliwości był koncert Eagles, w którym uczestniczył jako czterolatek. Artysta sprzedał dotychczas ponad 80 mln płyt i jako członek kultowego One Direcion koncertował na całym świecie. W 2017 r. zadebiutował solo albumem „Flicker”. Wydawnictwo uzyskało status platynowej płyty, a promujący je utwór „Slow Hands” – potrójnie platynowego singla. Trzy lata później na rynku pojawił się krążek „Heartbreak Weather”, który trafił na szczyty UK Charts i Top Album Sales Billboardu. W 2023 r. Niall dołączył do obsady programu „The Voice” stacji NBC, gdzie dwukrotnie triumfował jako trener Giny Miles i Huntleya.


Niall Horan – „Live from Spotify Studios” – lista utworów:
1. The Show – Live from Spotify Studios
2. Heaven – Live from Spotify Studios
3. This Town – Live from Spotify Studios
4. On a Night Like Tonight – Live from Spotify Studios
5. Black and White – Live from Spotify Studios
6. You Could Start a Cult – Live from Spotify Studios
7. Something in the Orange – Live from Spotify Studios*
8. Flicker – Live from Spotify Studios
9. Science – Live from Spotify Studios*
10. Meltdown – Live from Spotify Studios
11. Slow Hands – Live from Spotify Studios

*dostępne wcześniej w wersji deluxe albumu „The Show”.


NIALL HORAN W POLSCE 

Niall Horan wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 18 marca 2024. Organizatorem jest Live Nation

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.