LP prezentuje nowy singiel „The One That You Love”

LP – amerykańska wokalistka, która swoją wrażliwością i niespotykanym talentem zdobywa serca słuchaczy, nie zwalnia tempa. Do sieci trafił właśnie jej najnowszy singiel „The One That You Love”!

Światowej sławy wokalistka i songwriterka LP prezentuje swój najnowszy singiel „The One That You Love”. Utwór napisany został ponownie przy współpracy z Mike’em Del Rio oraz Nate Campany, z którymi LP stworzyła również swój największy hit „Lost On You”.

Napisany i nagrany w San José w Meksyku utwór to muzyczna przygoda, która łączy ponadczasowy wokal LP z nowoczesnością, romantycznością i jak zawsze u LP – wyjątkową wrażliwością. To swoista muzyczna introspekcja, która aż się prosi, żeby słuchać jej głośno.

Posłuchaj tu: https://MagicRecords.lnk.to/LP_TOTYL

„Mój najnowszy singiel ‘The One That You Love” to mieszanka wszystkich gatunków muzycznych jakie kocham. Po prostu pozwoliliśmy im się zgrać, jak zwykle, w dzikim stylu. Melodia wyszła z nas tak, jakbyśmy już ją mieli wcześniej napisaną. Wszystkie moje ulubione piosenki, które napisała były właśnie takie” – mówi LP.

Singiel jest również dostępny w remixie rosyjskiego producenta KDDK: https://MagicRecords.lnk.to/LP_TOTYL_KDDKrmx

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Darrena Craig, który współpracował m.in. z Rihanną, Kanye West czy Shakirą. Klip nakręcono w Big Sky Ranch w Simi Valley w Californii. Ogromne przestrzenie rancza nadały obrazowi kinowego sznytu a całej ekipie pracującej przy powstawaniu teledysku dały komfort bezpiecznej pracy (klip powstawał w trakcie pandemii koronawirusa).

„W przypadku teledysku chcieliśmy przede wszystkim oddać nastrój i klimat utworu. Wędruję do miasta na koniu i tylko ja wiem, dokąd zmierzam, ale chcę też, żebyś i Ty przyłączył się do mojej wędrówki” – dodaje LP.

Niedawno ukazał się koncertowy album LP „Live In Moscow” (posłuchaj/zamów tu: https://MagicRecords.lnk.to/LPLiveInMoscow), a już 1 sierpnia Artystka zagra wyjątkowy wirtualny koncert „LP’s 202 Global Livestream”. Wydarzenie transmitowane na żywo z LA to jedyny pełny koncert, jaki artystka zagra w tym roku. To interaktywna możliwość zjednoczenia się fanów Artystki z całego świata! Bilety dostępne tu: https://lp.veeps.com/stream/events/39c3794ac61d

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.