Magda Adamek z nowym, wyjątkowym singlem „Wybacz mi”!

Magda Adamek

Mieszkająca na co dzień w Norwegii, wokalistka i songwriterka Magda Adamek, proponuje nowy singiel, do którego powstał klimatyczny teledysk, kręcony właśnie w Oslo. Całość tworzy wyjątkową jakość, do której Magda przyzwyczaiła swoich (aktualnych i nowych) fanów.

Magda Adamek
Magda Adamek

Magda Adamek bardzo mocno stawia na treść. Jej utwory, oprócz wciągających melodii, zawsze mają za sobą jakąś historię i przekaz. Tak też jest oczywiście z „Wybacz mi”. Tak sama opisuje warstwę tekstową:

Każdy z nas kiedyś przeżywał jakieś rozstanie, więc myślę, że większość z nas może się identyfikować z tekstem tej piosenki. A prawdziwą sztuką jest rozstać się, ale pozostać pomimo wszystko przyjaciółmi i wybaczyć to, co było trudne i bolesne w relacji. Wybaczania, to niezwykła sztuka, która sprawia, że nasze serce jest wolne od złości, nienawiści i goryczy. Więc chciałam, żeby ten tekst, chociaż mówiący o rzeczach trudnych i bolesnych, był dla nas drogowskazem, jak fajnie załatwiać takie trudne tematy. Kompozycja też jest dziełem Magdy, produkcją zajął się Grzegorz Ryba. Całości dopełnia bardzo sugestywny teledysk, kręcony w Norwegii. Zdjęcia do tego video powstały w ciągu jednego wieczora. Genialny operator – artysta – mój przyjaciel Misha Puzurin nakręcił wyjątkowo klimatyczne ujęcia, a kolejny artysta – również mój przyjaciel i producent tego klipu – Robert Gustowski przepięknie połączył to w całość. Jestem bardzo zadowolona z tego klipu i miał on już swoją prapremierę w jednym z programów telewizyjnych, gdzie zebrał wiele pozytywnych komentarzy od jego producentów – tak opisuje nagrania i produkcję Artystka.

Teledysk jest dostępny na kanale YT Artystki, piosenka jest także dostępna na wszystkich platformach streamingowych!

FB https://www.facebook.com/magdaadamekmusic

Instagram https://www.instagram.com/magda_adamek_music/

YT https://www.youtube.com/channel/UC9PDyKfn8DgyHBRtlajYcfQ

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.