Magia Świąt w Zamku Książ – spotkaj Elzę i Olafa!

Grudzień to czas w którym Zamek Książ w Wałbrzychu staje się królestwem Św. Mikołaja i jego pomocników. W tym roku do grona reniferów, elfów i śnieżynek dołączą na jeden dzień przybysze z Krainy Lody czyli księżniczkaElza i bałwanek Olaf.

Spotkacie ich w Zamku Książ 2 grudnia, podczas otwarcia zimowej wystawy Magia Świąt w godzinach 16:00-20:00.

-Świętujcie razem z nami! Specjalnie na to wydarzenie, 2 grudnia, przygotowaliśmy tańsze bilety – w cenie 30 zł/osoby.Bilet upoważnia do zwiedzania Zamku Książ bez systemu audiogudie – zaprasza kierowniczka działu marketingu i sprzedaży w Zamku Książ, Kamila Świerczyńska.

Trasa prowadzi przez świątecznie udekorowane zamkowe sale: wśród inspiracji do powstania świątecznego wystroju pojawią się m.in. Ekspres Polarny, Królowa Śniegu, czy świat zaczarowanej Narni.

-Spędźcie z nami to zimowe popołudnie Zobaczcie efekty pracy najlepszych florystów z Polski i przybijcie piątkę z Olafem z Event Fabryka , którego mogliście spotkać podczas tegorocznego Festiwalu Kwiatów –

Bilety online:

www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl

W grudniu na najmłodszych turystów czeka w Książu wiele niespodzianek. Jedną z nich jest możliwość spotkania… świętego Mikołaja! Baśniowy Książ Św. Mikołaja to rodzinna trasa turystyczna, podczas której zamkowa Śnieżynka zabierze najmłodszych turystów w podróż do świata zimowych opowieści. Wspólnie wybierzmy się w tą świąteczną wyprawę, gdzie poznamy książańskie legendy, zimowe historie i …Rudolfa.

Podczas zwiedzania dzieci otrzymają świąteczne czapki oraz słodkości od mecenasa Zamku – firmy Śnieżka. Bilet można kupić w kasie lub online na: www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.