MAJA KAPŁON WRACA Z NOWYM SINGLEM “ŚWIETLIKI”!

“Świetliki” napisałam mając 16 lat, kiedy byłam na Mazurach. To wtedy pierwszy raz zobaczyłam robaczki świętojańskie. Początkowo utwór ten był zapisem nastoletniego, naiwnego uczucia – schowany na długi czas do szuflady. Jednak po latach pewna myśl nakazała mi zrobić krok w dorosłość. Wiązało się to z koniecznością wyrzucenia z siebie starych spraw. Otworzyłam więc szufladę, a piosence nadałam nowy sens. Jest nim zachwyt nocą spędzoną sama ze sobą i myśl, która bije jak dzwon w głowach ludzi XXI wieku – czy będę kiedyś umiała dzielić z kimś życie? Czy ktoś zrozumie moją wyobraźnię i czy w ogóle musi? Z jednej strony kocham być sama, mieć w głowie swoje kolory świetlików, malować je po swojemu. Z drugiej strony pragnę ciepła i kogoś, kto będzie moim lustrzanym odbiciem, prawdą i ucieczką od tego świata. Jak połączyć tę dwoistość? – tak o singlu opowiada sama Artystka.

Maja Kapłon to autorka tekstów i kompozytorka, która za sprawą swojej wrażliwości przyciąga słuchaczy niczym magnes. W 2017 roku dotarła do ścisłego finału VIII edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie oczarowała publiczność́ swoim debiutanckim singlem „Plaża nad Wisłą”. Utwór ten doczekał się̨ już̇ łącznie prawie 2 000 000 odsłon w serwisie YouTube, a powstał w kolaboracji z grupą kompozytorów – Dandysów, z którymi Maja tworzy od 2016 roku.

Jesienią 2019 roku, cała Polska zaangażowała się w ratunek dla Mai, której możliwość rozwoju muzycznego została zatrzymana przez zagrażającą jej życiu chorobę kręgosłupa. Aktualnie, po wygranej w walce o zdrowie – Maja dzieli się barwami, które grają w jej głowie wspierając przy tym innych! Za sprawą wydanego ostatnio singla “Proszę o Lek” zbiera środki na pomoc ludziom ze schorzeniami kręgosłupa.

Obserwuj Maję:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.