MaJLo prezentuje refleksyjne obliczu w nowym singlu “I Cannot Change For You”

Po niezwykle owocnym 2017 roku MaJLo nie spoczął na laurach. Producent, wokalista, kompozytor i autor tekstów w jednej osobie, prezentuje pierwszy singiel z nowego albumu. “I Cannot Change For You” ukazuje jego kolejne artystyczne oblicze.

Nowego singla MaJLo można słuchać tutaj: http://smarturl.it/MaJLoICannotChange

„I Cannot Change For You” to najbardziej osobista piosenka na mojej nowej płycie. Powstała na skutek inspiracji emocjami wszechobecnymi w piosenkach z lat dziewięćdziesiątych. Podczas produkcji tego utworu kierowałem się absolutną prostotą przekazu, która współgrać będzie z silną melodią, harmonią i tekstem. Skupiłem się również na brzmieniu pianina, które nagrywałem kilkanaście razy w różnych przestrzeniach i na różnych instrumentach, szukając tego właściwego. Singiel ten ma dla mnie szczególne znaczenie ponieważ już na etapie pomysłu wiedziałem jak ma on brzmieć, co ma przekazać i w jaki sposób chciałbym to pokazać na klipie” – powiedział o nowym singlu MaJLo.

Nowy materiał ma ogromną szansę powtórzyć sukces pierwszego wydawnictwa artysty. Jego debiutancka płyta “Over The Woods” z marca 2017 roku zaowocowała zaproszeniem na koncerty przez takie festiwale jak m.in Open’er czy Spring Break. Utwory zawarte na płycie zostały docenione przez zagraniczne kanały muzyczne, a remiks piosenki “Another Day” przekroczył 14 milionów odsłuchań tylko w samym serwisie Spotify. Z kolei singiel pt. “The Bird’s Song” znalazł się w czołówce serialu “Diagnoza” produkcji TVN.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.