Majowa świeżość- Poznajcie Klisze Band

Klisze to duet, który od lat poszukuje swojego miejsca w muzyce. Podróżując przez lata poprzez najróżniejsze gatunki muzyczne, dotarli do swojej własnej stylistyki w której już niedługo zamierzają wydać debiutancki album.

Pierwszy posmak odczuć można zagłębiając się w najnowszy singiel ”Droga Mleczna”, którym chłopcy chcą się z Wami podzielić!

Muzyczna wędrówka chłopaków rozpoczyna się gdy całkiem przypadkowo na gruzach dawnego rockowego zespołu The Wall spotykają się dwaj muzycy, czyli Adam, szerzej znany jako LoveC. oraz MateuszKofi.
Połączenie się dwóch całkiem odmiennych charakterów i upodobań muzycznych które miało miejsce w 2016 roku zaowocowało utworzeniem zespołu Klisze. Nasza muzyka to energetyczna dawka rapu i muzyki elektronicznej przyprawiona charakterystyczną gitarą w stylistyce Rockabilly.

Jako Klisze wystąpili między innymi w Dzień Dobry TVN, w przeglądzie muzycznym Marka Sierockiego, oraz na scenach Trzeciego Polskiego Radia.
Od lat eksperymentują z wieloma stylami i gatunkami muzycznymi, marząc o znalezieniu samego siebie głęboko w odmętach sztuki.
Ich przekaz nigdy nie jest oczywisty, i dążą do tego, aby każdy odnalazł w ich dziełach swoją własną interpretację i wewnętrzny spokój.

Niecierpliwie czekamy na kolejne wydawnictwo od duetu a tymczasem zapraszamy na social media chłopaków:
Facebook
Instagram

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.