Mark and the Boomers wychodzą w „Miasto” ze Stachem Bukowskim

Po ciepło przyjętym debiutanckim singlu Mark and the Boomers powracają z piosenką “Miasto”. Utwór jest nostalgicznym ukłonem w stronę miejskiego nightlife’u, w którym można się zauroczyć, ale ciężko się też w nim odnaleźć, a co dopiero poznać bratnią duszę. W nagraniu usłyszymy gościnną zwrotkę Stacha Bukowskiego, a także nastrojową saksofonową solówkę Macieja Zwierzchowskiego (ex-Niechęć). 

Mark razem z Boomersami zagra swój pierwszy koncert 22 kwietnia w Poznaniu, podczas Next Fest Music Showcase & Conference. W pochodzącym z Podkarpacia zespole spotykają się aż 3 pokolenia muzycznych inspiracji. Jego liderem jest 23-letni Rafał Solarski, dla przyjaciół ‘Mark’. W swoich piosenkach śpiewa on o wycofaniu, byciu nierozumianym przez najbliższych, a także poszukiwaniu akceptacji w niewłaściwych miejscach. 

Singlowi towarzyszy teledysk opowiadający o nocnej włóczędze ulicami Warszawy, będący jednocześnie ukłonem w stronę jednej z największych zajawek Marka: karaoke. Autorem klipu jest Kajetan Falkowski, który w 2021 roku otrzymał na festiwalu filmowym w Gdyni nagrodę za najlepsze zdjęcia w Konkursie Filmów Krótkometrażowych.

 

FB: https://fb.me/mark.boomers

IG: https://www.instagram.com/mark.not.boomer/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.