Marta Bijan z premierowym singlem „lato smakuje”

Równo po dwóch latach od premiery jej debiutanckiego albumu „Melancholia”, Marta Bijan powraca z nowym materiałem. Choć na jej pierwszy krążek czekaliśmy od 2015 roku, to tym razem jego następcy możemy się spodziewać niedługo, bowiem wiadomo, że Marta od jakiegoś czasu pracuje nad swoją drugą płytą. Jego zapowiedzią jest singiel pt. „lato smakuje”.

Wczoraj od godzinie 19 w serwisie YouTube artystka opublikowała klip do singla, a o północy utwór pojawił się w serwisach streamingowych tj. spotify, tidal, apple music czy google play.

Jej pierwszy autorski utwór „Ciemno” pojawił się w 2012 roku i znalazł się na jej debiucie w nowej wersji wraz z utworami wydanymi niezależnie „Milcząc” oraz „Poza Mną”.

W 2014 roku wzięła udział w 4. edycji programu X-Factor, w którym zajęła 2 miejsce.

Marta nie tylko tworzy muzykę, ale również zajmuje się filmem. Końcem 2019 roku wyreżyserowała krótkometrażowy film “Luna”, a także opublikowała tomik wierszy “Kwiat wielu nocy”.

Ale to nie wszystko. Marta przygotowała również swoją debiutancką powieść o tytule „Melodia Mgieł Nocnych”, która pojawi się 14 października tego roku.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.