MATT SIMONS POWRACA W UTWORZE „BETTER TOMORROW”

Matt Simons powraca z nowym popowym hitem „Better Tomorrow”. 

Utwór oparty jest na osobistych przeżyciach artysty, który w młodym wieku doświadczył uczucia głębokiego niepokoju. Za produkcję piosenki odpowiedzialny jest Hampus Lidvall (Zara Larsson, Icona Pop). Do utworu powstał teledysk wyreżyserowany przez Mercedes Bryce Morgan.

 „Kiedy miałem około 18 lat doznałem pierwszego ataku paniki. Pojechałem na pogotowie, bo myślałem, że umieram. Kiedy twój mózg projektuje poczucie zagrożenia, które w rzeczywistości nie istnieje, to doświadczasz dojmującego poczucia osamotnienia i bezradności. Mam nadzieję, że „Better Tomorrow” przyniesie trochę pocieszenia tym, którzy również zmagają się z lękiem, szczególnie w tych bezprecedensowych czasach” – tak o utworze mówi Matt. 

Artysta dorastał w Palo Alto, w Kalifornii, będąc wnukiem dwójki śpiewaków operowych. Dużą część swojego życia spędził studiując jazz i muzykę klasyczną grając na pianinie, a później na klarnecie i gitarze, by stworzyć własną, melodyjną, popową tożsamość. Niedługo potem podjął kroki w kierunku autopromocji swoich utworów w internecie. Ku zaskoczeniu, jego popowa wrażliwość przyciągnęła publiczność w Holandii, gdzie jego kariera nabrała rozpędu. Występ w holenderskim programie telewizyjnym oraz intensywna trasa koncertowa dały podstawy do budowania kariery za granicą. Remiks Deepend utworu „Catch & Release” w sposób organiczny urósł do rangi jednego z najlepszych hitów 2016 r. , osiągając status złotego, a następnie platynowego singla w kilkunastu krajach, jednocześnie znajdując się na szczycie European Airplay Chart. W 2018 r. utwory „We Can Do Better” oraz „Open Up” ugruntowały jego pozycję na rynku. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.